Ďalšie stretnutia - ďalšie fotky!

28.05.2012 20:21

Máme za sebou ďalšie stretnutia s deťmi a podľa fotografií je vidieť, že nám naši “školáci” rastú v kvalitných jazdcov! Navyše sa z nás stáva skvelá partia a veríme, že aj nové fotografie vás nenechajú chladnými a v budúcnosti sa so svojimi ratolesťami vyberiete rovnakou cestou.

V nedeľu už deti robili veľké pokroky, už sme aj svedkami prvých pádov, ale všetko končí bez zranení a predovšetkým s radosťou zúčastnených detí. Pomaly končí základná príprava a ďalej bude na rodičoch, či sa s deťmi vyberú aj do pokračovania, ktoré už bude zamerané na prípravu do pretekov!

“Všetky deti robia obrovské pokroky, sú veľmi pozorné a trpezlivé, je radosť sa na ne dívať,” vraví jeden z inštruktorov, pretekár Martin Čermák. “Ani pády nerobia deťom problémy, nezanecháva to na nich stopy a pokračujú bez problémov ďalej. Máme tu niekoľkých výnimočných jazdcov, medzi ktorými sú dokonca aj dievčatá! V tomto momente je medzi tými najmenšími, o ktorých sa starám aj ja, jednotkou 8-ročný Mario Zajac, ktorého už 17. júna nasadíme do pretekov Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v Skalici!”

Partneri