HĽADÁME TALENTY! MÁ VAŠE DIEŤA TALENT A CHCE NASLEDOVAŤ SVOJE IDOLY?

16.02.2012 15:20

 

- Chcete ponúknuť svojmu dieťaťu inú alternatívu využitia voľného času? 
- Máte záujem viesť svoje dieťa k aktívnemu spôsobu života?
- Chcete, aby sa Vaše dieťa naučilo zdolávať prekážky a budovalo si pevnú vôľu? 
- Máte vzťah k motorizmu a páčia sa Vám motocykle?

 

Ak ste spontánne na tieto otázky vo väčšine prípadov odpovedali „ÁNO“, tak naše ďalšie informácie sú určené práve pre Vás

Hľadáme talentované deti, ktoré snívajú o živote na pretekárskych tratiach ako úspešní jazdci, nasledovníci veľkých pretekárov rýchlostného motocyklového športu Valentina Rossiho, Casey Stonera, Gábora Talmácsiho, Karla Abrahama, či úspešných Slovákov Vlada Ružu, Tomáša Krajčího, Jara Černého, Tomáša Svitka, alebo najnovšiu hviezdu Lukáša Jasenského.

TERAZ JE TÁ SPRÁVNA PRÍLEŽITOSŤ!

Ešte donedávna bolo veľmi ťažké na Slovensku takéto sny naplniť... Vznikom pretekárskeho okruhu Slovakia Ring v Orechovej Potôni neďaleko Dunajskej Stredy sa zaplnilo obrovské vákuum slovenského motoristického športu, ktoré dlhé desaťročia bránilo jeho napredovaniu, rozvoju. Myšlienky Junior Moto Academy sa ujalo vedenie SLOVAKIA RING AGENCY, s.r.o. a občianske združenie Motoclub Lehnice. Poslaním je vytvorenie strediska výučby mladých talentov pre cestný motocyklový šport, nábor mladých ľudí, ktorých rýchlostný motocyklový šport bytostne zaujal, nosia v sebe talent pre tento šport a sú odhodlaní za pomoci rodinného zázemia obetovať svoj čas a energiu k dosiahnutiu vytúženého cieľa.

Najúspešnejší absolvent Junior Moto Academy získa zdarma účasť v prípravnom kempe mládeže!

Bližšie sa s Junior Moto Academy môžeš zoznámiť aj na výstave MOTOCYKEL 2012, ktorá sa uskutoční na bratislavskom výstavisku Incheba 15.-18. marca 2012, kde bude na stánku Slovenskej motocyklovej federácie (hale B2, stánok č. 36) prebiehať prezentácia projektu spojená s náborom záujemcov.

Môžeš sa tam navyše stretnúť so súčasnými pretekármi ako Martin Čermák, Tomáš Krajči, Jaro Černý, Tomáš Svitok či Lukáš Jasenský.

 

Partneri